На зображенні може бути: 10 людей, люди стоять та у приміщенніТрадиційно, щопонеділка, начальник Самбірської РВА Іван Іванович Ільчишин проводить апаратні наради за участі структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів виконавчої влади.
Сьогодні у ході наради підсумовано роботу за минулий тиждень та окреслено плани на наступний.
Про стан виконання дохідної частини бюджету доповіла заступник начальника управління, начальник бюджетного відділу фінансового управління Наталія Гошман. Відтак, з її слів, у звітному періоді забезпечено виконання завдання з мобілізації податків і неподаткових платежів до загального фонду районного бюджету.
Із 4 джерел, які формують загальний фонд районного бюджету забезпечено виконання адміністративних штрафів та інших санкцій (208,6 %), надходжень від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності району (129,9 %) та орендної плати за водні об’єкти (123,1 %).
Про стан проведення жнивної кампанії доповіла заступник начальника управління, начальник відділу економіки, агропромислового комплексу, житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури та екології управління соціально-економічного розвитку Надія Пупа.
Окрім того, обговорено питання надання соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, діяльність релокованих підприємств в районі, стан роботи консультативно-координаційного центру для ВПО та інших осіб, які потребують надання допомоги, освітній процес в навчальних закладах району.