Зустріч З Міністром Молоді І Спорту (1)

На Львівщині Вадим Гутцайт зустрівся з начальником Львівської ОВА Максимом Козицьким та міським головою Львова Андрієм Садовим.

Нагадаємо, що візит відбувся 16 вересня.

Зокрема, відбулася спільна зустріч з Максимом Козицьким та директоркою стадіону «Арена Львів» Ольгою Манько.

«Завдяки співпраці з місцевою владою стадіон Арена Львів з початку повномасштабного вторгнення перетворився на повноцінний хаб допомоги переселенцям. Тут діє координаційний центр через який пройшли понад 25000 людей. Також функціонує шелтер, що прихистив понад 3000 осіб», - прокоментував зустріч міністр.

Він також повідомив, що під час візиту в нашу область обговорив з керівниками найбільших спортивних баз області питання адаптації спортивних закладів Львівщини до потреб розвитку системи реабілітації в Україні.

Окрім того, Вадим Гутцайт відвідав фехтувальний зал у центрі Львова з понад 100-літньою історією, який нещодавно відкрили після реконструкції. Тут тренуються понад півтори сотні спортсменів. Троє атлетів школи — титуловані члени національної паралімпійської збірної.

Також міністр побував на відкритті найбільшого тенісного клубу області з накритими кортами. Це база для проведення чемпіонатів України та міжнародних турнірів.

«Відвідав стадіон СКІФ Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. Його реконструкція завершилася у 2020 році у рамках програми Президента Володимир Зеленський «Велике будівництво». Зараз на стадіоні встановлюють стрибкову яму. Її «евакуювали» до більш безпечного Львова з Чорноморська.

Ознайомився з роботою Академії футболу ФК «Рух». Тут передбачений повний спектр послуг для підготовки футболістів найвищого рівня — комплекс тренувальних полів останнього покоління: 3 поля зі штучним покриттям, 5 — із гібридним та критий манеж. Вихованці Академії уже мають суттєві здобутки у юнацькому європейському футболі — команда «Руху» U-19 перемогла у дебютному матчі в Юнацькій лізі УЄФА.

Завершився візит нагородженням переможців фінальних ігор Кубка України з водного поло серед чоловіків та жінок.

Дякую львів’янам за роботу. Спорт в Україні розвивається і розвиватиметься завжди», - зазначив міністр молоді і спорту України Вадим Гутцайт.