Конференція

У четвер, 22 вересня, відбудеться на тему: «Просторове планування розвитку територій громад під час та після війни: виклики, відновлення, розвиток». Початок о 14:00 год.

До участі запрошують представників територіальних громад, містобудівної, землевпорядної та ГІС-спільнот, вищих навчальних закладів.

Конференція має на меті:

- обговорити з громадами цілі та проблемні питання просторового планування територій громад у воєнний та післявоєнний період;

- представити просторове планування як комплексний інструмент гарантування законності, цілісності, економності та обґрунтованості рішень (в тому числі, при отриманні державної та міжнародної допомоги на відновлення та розвиток територій громад);

- презентувати пілотний проект з просторового планування території Кіптівської громади Чернігівської області для цілей відновлення постраждалих територій.  

Програма конференції за посиланням.

Спікери: представники Місії USAID в Україні, Уряду та Парламенту України, міжнародних проєктів, експерти з просторового планування, а також керівники органів місцевого самоврядування.

Для участі необхідно зареєструватись до 12:00 год. 21 вересня за посиланням.

Організатор: Проєктом USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») та Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).