Відділ культури

Самбірської районної державної адміністрації

http://www.president.gov.ua/

 

Дочірні категорії

 

МЕРЕЖА НАРОДНИХ ДОМІВ САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ

1.

Пікуш Ганна Степанівна

Дир.НД с.Бабино

2.

Піхо Ігор Ярославович

Директор НД с.Воютичі

3.

Городиська Мирослава Іванівна

Директор НД с.Городище

6.

Макар Василь Григорович

Дир.НД с.Кульчиці

7.

Прозор Юрій Ярославович

Дир.НД с.Луки

8.

Порчик Маряна

 Дир. НД с. Чернихів

 

9.

Пітусь Михайло Васильович

Дир.НД с.Новосілки

10.

Дмуховська Марія Теодозіївна

Директор НД с.Садковичі

11.

Кремінь Роман Богданович

Дир.НД с.Стрілковичі

12.

Гординська Лідія Емануїлівна

Директор НД с.Чайковичі

13.

Гонтар Ірина

Директор НД с.Чуква

 

14.

Пундяк Василь Миколайович

Директор НД с.Береги

 

15.

 Коник Ганна Ярославівна

Директор НД с.Бережниці

 

16.

Стасишин Мирон Михайлович

Директор НД с.Берестяни

 

17.

Мазник Люба Іванівна

Директор НД с.Бірчиці

 

18.

Кильник Ігор Семенович

Директор НД с.Бісковичі

 

19.

Мендак Галина Олегівна

Директор НД с.Ваньовичі

 

20.

Щеп”як Ольга Миколаївна

Директор НД с.Ваньковичі

 

21.

Козловська Люба Павлівна

Дир.НД с.Воля Баранеька

 

22.

Огар Ганна Осипівна

Дир. НД с.Велика Білина

 

23.

Перонь Марія Іванівна

Дир.НД с.Воля Блажівська

 

24.

Кушнір Світлана Богданівна

Дир.НД с.Вербівка

 

25.

Карпінець Василь Васильович

Дир.НД с.Вільшаник

 

26.

Костишин Галина Стахівна

Дир. НД с.Вістовичі

 

27.

Яворська Леся Михайлівна

Дир.НД с.Велика Озимина

 

28.

Мартинець Галина Володимирівна

Дир.НД с.Вощанці

 

29.

Колодій Марія Михайлівна

Дир.НД с.Викоти

 

30.

Мороз Орест Йосипович

Дир. НД с.Гординя

 

31.

Демпняк Мирослава Петрівна

Дир. НД с.Дубрівка

 

32.

 Шишлик Ірина Михайлівна

Дир.НД с.Верхівці

 

33.

Рибак Володимир Михайлович

Дир.НД с.Задністряни

34.

Сулій Маряна Михайлівна

Дир.НД с.Залужани

 

35.

Консович Орися Степанівна

Дир.НД с.Зарайське

 

36.

Темник Марія Броніславівна

Дир. НД с.Звір

 

37.

Гудзій Галина Степанівна

Дир. НД с.Калинів

 

38.

Біляк Надія Іванівна

Дир.НД с.Канафости

 

39.

Строгуш Олег Ярославович

Дир.НД с.Ковиничі

 

40.

Багрій Марія Осипівна

Дир.НД с.Колбаєвичі

 

41.

 Писар Світлана Михайлівна

 

42.

 Строгуш Ніна Миронівна

Дир.НД с.Корничі

 

43.

Гарбовська Ірина Олександрівна

Дир.НД с.Кружики

44.

Комара Ольга

Дир.НД с.Круковець

 

45.

Чіх Степан Петрович

Дир.НД с.Купновичі

 

46.

Рахальська Мирослава

Дир.НД с.Лановичі

 

47.

Щепанкевич Леся Ярославівна

Дир.НД с.Лукавиця

 

48.

Бокало Надія Євгенівна

Дир.НД с.Майничі

 

49.

Грималяк Олена

Дир.НД с.Мала Білина

 

50.

Гаргай Михайло Франкович

Дир.НД с.Максимовичі

 

51.

Прокопович Марія Степанівна

Дир.НД с.Монастирець

 

52.

Довбняк Любов Володимирівна

Дир.НД с.Михайлевичі

53.

Ковалів Квітослава

Дир.НД с.Міжгайці

 

54.

Футала Оксана Михайлівна

Дир.НД с.Містковичі

 

55.

 Мендак Марія Іванівна

Дир.НД с.Мала Озимина

 

56.

 Голубка Іван Михайлович

Дир.НД с.Никловичі

 

57.

Романьчак Іван Йосипович

Дир.НД с.Нагірне

 

58.

Макар Богдан Ігорович

Дир.НД с.Нижнє

 

59.

Стебельська Люба Йосипівна

Дир.НД с.Лука

 

60.

Сусяк Галина Ярославівна

Дир.НД с.Орховичі

 

61.

Барабань Ольга Іванівна

Дир.НД с.Острів

 

 

 

62.

 Олефір Руслана Володимирівна

Директор НД с. Баранівці

63.

Пундяк Наталія Петрівна

Дир.НД с.Пиняни

 

64.

Цибак Люба Петрівна

Дир.НД с.Підгайчики

 

65.

Горожинський Стах

Дир.НД с.Погірці

66.

Муцин Галина Михайлівна

Дир.НД с.Подільці

 

67.

Максимовський Іван Михайлович

Дир.НД с.П”яновичі

68.

Кав'як Ірина Іванівна

Дир.НД с.Ралівка

 

69.

 Джала  Микола Степанович

Дир.НД с.Рогізно

 

70.

Харитонова Ольга Орестівна

Дир.НД с.Роздільне

 

71.

Макар Ганна Григорівна

Дир.НД с.Сприня

 

72.

Сеньків Марія Андріївна

Дир.НД с.Сусолів

 

73.

Владига Марія Іванівна

Дир.НД с.Хлопчиці

 

74.

Калашнікова Ганна Іваніввна

Дир.НД с.Черхава

 

75.

Чорненька Христина

Дир.НД с.Шептичі

 

76.

Лев Леся Богданівна

Дир.НД с.Новий Острів

 

77.

вакансія

НД с.Долобів

 

78.

Фещак Роман Ярославович

Дир. НД с.  Сіде

 

79.

Гриб Оксана Володимирівна

Директор НД  м.Рудки

80.

Коцюбан Оксана Ярославівна

Директор НД смт.Дубляни І

 

81.

Качор Андрій Мечиславович

Директор НД смт.Дубляни 2

 

82.

 Пундяк Володимир Васильович

Директор НД м.Нов.Калинів

83.

Макар Василь Іванович

Директор Самбірського районного Народного дому

 

 

Начальник відділу культури                                                                                                    В. Федірко